Plynové krbové vložky

Plynové krby Kal Fire jsou moderní a velmi technicky vyspělé. Jsou řešením pro ty, kteří ocení krásu a komfort. Uzavřená spalovací komora zajišťuje bezpečnost a jednoduché ovládání pro uživatele.

Díky plynovým krbům společnosti Kal Fire nemusíte ztrácet čas nákupem dřeva, jeho skladováním a doplňováním. Odpadne Vám vynášení popela a čištění skla, které je velmi jednoduché, není třeba více než jednou nebo dvakrát za rok.

Krbové vložky Kal-fire jsou jedinečné svým minimalistickým designem a dokáží vytvořit dokonalý soulad mezi krbem a jeho okolím, například prodloužením zdi interiéru tak, aby tvořila zároveň zadní stěnu krbu. Velká prosklení bez jakýchkoli rámů umožňují impozantní ničím nerušený pohled do plamenů.

 

Plynové vložky neslouží jen pro okrasu, ale také pro vytápění. S účinností minimálně 83 % vytopí prostor až do 100 m2. Zároveň jsou vyráběny v souladu s nejpřísnějšími ekologickými normami.

Díky vyváženému systému odtahu spalin pracují vložky nezávisle na místnosti, ve které jsou umístěny. Je možné je tak instalovat prakticky do každé domácnosti. Jsou vhodné i do bytů, kde není vždy možné využít klasický komín a díky své vzduchotěsnosti také do pasivních domů.

Kromě osmi režimů nastavení intenzity přívodu plynu pro hoření mají vložky Kal-fire navíc devátý ECO režim. V tomto režimu plynový ventil krbu přivádí plyn do krbu se střídající se intenzitou. To vytváří živé realistické plameny, které postupně uhasínají, aby v příštím okamžiku znovu vzplály. Spotřeba plynu a výdej tepla jsou v tomto režimu
o 40 % nižší!

Dálkové ovládání opatřené displejem zobrazujícím čas, teplotu a výšku plamenů je součástí balení. Ovládání může sloužit zároveň jako termostat, neboť má zabudováno čidlo na měření teploty, podle které lez spínat a vypínat hoření. Krby mohou být navíc za příplatek vybaveny přijímačem Wi-Fi, takže je lze ovládat pomocí iPadu, iPhonu, iPodu či telefony se systémem Android.

Sortiment plynových krbových vložek Kal-fire je rozdělen na dvě produktové řady - Fairo ECO-line a Fairo ECO-PRESTIGE. Řada ECO-PRESTIGE se kromě všech charakteristik, výhod a technických předností řady ECO-line může pochlubit jedinečnou technologií, vytvářející opravdu dokonalou imitací hoření. Patentovaný hořák je začleněn do spalovacího prostoru pod polena a výsledkem jsou skvěle vypadající vysoké plameny. Pro dotvoření efektu lze doobjednat LED osvětlení pod hořákem, které přidá záři žhavých uhlíků.

Saunový krb

tn_obrazek_612.jpg

tn_obrazek_611.jpg

tn_obrazek_610.jpg


Kontakt

Krby Pala
Jiří Pala

Opavská 1131         
708 00 Ostrava, Poruba

Pobočka pouze na domluvu:

Hrnčířská 46/3,  733 01 Karviná 

Tel.: +420 604 702 492
Fax: +420 591 122 377
E-mail:

 

REFERENCE


© 2021, Krby Pala – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑